הצוות

    עילי בלבן
    עילי בלבןמורה ראשי After Effects מסלול אנימציה לסרטים
    אנימטור, מורה ומוסיקאי, בוגר בהצטיינות ג'אמפ קאט- עורך אמן ואנימציה לסרטים 2007.
    יוסי טיסונה
    יוסי טיסונהמורה ראשי ל Avid MC – המחלקה לעריכה ופוסט
    עורך וידיאו, מורה מוסמך של AVID, Apple . עורך בערוץ 1, מרצה בכנסים מקצועיים ברחבי העולם לרבות NAB ו IBC.
    ירון שין
    ירון שיןראש המחלקה לאנימציה לסרטים, מנחה בסדנאות העריכה במסלול עורך אמן
    מעצב, מאייר, אנימטור. תואר ראשון - המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה תקשורת חזותית ועיצוב גרפי. תואר שני - תקשורת חזותית ואנימציה אקדמיית אוטרכט הולנד. ראש המחלקה לתקשורת חזותית - המרכז האקדמי ויצו חיפה. בוגר ג'אמפ קאט – אנימציה לסרטים 2008. בין שלל עבודותיו - מעצב של סדרת "העבריים"
    תמר ירון
    תמר ירוןמנהלת בית הספר, ראש המחלקה לעריכה ופוסט
    עורכת סרטים, מרצה ומפתחת תוכניות לימוד בתחום, יוזמת ומנהלת ג'אמפ קאט. בוגרת בית צבי לאומנויות הבמה והקולנוע, עורכת סרטי קולנוע ותעודה.
    מחברת הספר "עריכת סרטים"
    פרויקט התקווה 11
    איגוד העורכים
    הקטור ברבי
    הקטור ברבימורה ראשי DAVINCI
    עורך, מומחה לפוסט פרודקשין , מקים סטארטאפ 3dshook , מרצה בארץ ובחו״ל במכללות, בתי ספר, כנסים מקומיים ובין לאומיים וגופים פרטיים, בוגר ברוקלין קולג', ניו יורק. בוגר ג'אמפ קאט – אויד מסטר 2000.
    אנדרה פרידמן
    אנדרה פרידמןמורה ראשי Cinema 4D - המחלקה לאנימציה לסרטים
    אנימטור, VFX, בוגר ג'אמפ קאט מסלול אנימציה לסרטים, 2007. עבודות לערוץ 10, חברת ברודקסט, מיוחס, קורלנד, Que, אגד, המשביר, סיטרואן, רימקס, בצוות פיתוח של חברת Adobe, קולור קורקשן ל-Please Love וכו'.
    הלה ארץ קדושה
    הלה ארץ קדושהמורה ראשית עריכה עם פרימייר- המחלקה לעריכה ופוסט
    עורכת וידאו, מפיקה ובמאית. ניסיון עשיר בעריכת תוכניות טלוויזיה, סרטי תדמית, וידאו קליפ, פרומואים ועוד. מרצה, מנחה ומפתחת קורסים וסדנאות בנושאי עריכת וידאו וקולנוע. בוגרת ג'אמפ קאט אויד מסטר 2007.
    אסא צירלין
    אסא צירליןסדנאות עיצוב לברודקאסט – המחלקה לאנימציה לסרטים
    מנהל קריאטיב שורטקאט פלייגראונד, תסריטאי, במאי, קופירייטר, מרצה במחלקה לתקשורת חזותית ויצו חיפה.
    אריק להב ליבוביץ
    אריק להב ליבוביץמסלול עורך אמן, המחלקה לעריכה ופוסט
    מבכירי העורכים בישראל, "ביקור התזמורת", "לבנון", "אפס ביחסי אנוש", "היורד למעלה" (פרס אופיר על העריכה 2017), דוקומנטרי "ירד הלילה " (פרס האמי 2016), "ההרוג ה-17" ועוד.
    אלונה דודסון שחורי
    אלונה דודסון שחורימתרגלת ומורה – המחלקה לעריכה ופוסט
    עורכת, מפיקת פוסט. בוגרת ג'אמפ קאט מסלול עורך אמן 2009.
    אילה בנגד
    אילה בנגד מנחה סדנה עלילתית – המחלקה לעריכה ופוסט
    עורכת סרטים.
    דן תורן
    דן תורןסדנת וידיאו שיר – מסלול עורך אמן, המחלקה לעריכה ופוסט
    מוסיקה ומשחק
    יעל בדרשי
    יעל בדרשיהמחלקה לעריכה ופוסט
    עורכת AVID ו Premiere, יוצרת וידיאו ארט. 7 הסלילים של יונה וולך.
    טל שפי
    טל שפימנחה סדנה תיעודית ופרויקט גמר - המחלקה לעריכה ופוסט
    עורכת ובמאית, יועצת עריכה, במאית, תסריטאית ומורה לקולנוע. “לא החיים שלך” במאית וצלמת 2005-2013, זוכת פרס העריכה (“הצלמניה” תמר טל) דוקאביב 2011, “המעבדה” פרס סרט הביכורים דוק אביב 2013.
    ורוניק ענבר
    ורוניק ענברסדנת מונטאז' ותולדות העריכה– המחלקה לעריכה ופוסט
    אמנית ועורכת, עבודות האומנות שלה עוסקות בתחומים מגוונים, כולל ציור, צילום ווידיאו ארט.
    הילה ולדמן-קוטלר
    הילה ולדמן-קוטלרהמחלקה לעריכה ופוסט
    במאית, עורכת ומפיקה, מרצה לקולנוע דוקומנטרי. בוגרת בית הספר 'סם שפיגל' לקולנוע וטלוויזיה בירושלים. הקימה את סטודיו LongPlay לסרטים אישיים.
    מוריס בן-מיור
    מוריס בן-מיורסדנת פסקול- המחלקה לעריכה ופוסט
    עורך: פוטו פארג' , מדינת היהודים, תמרות עשן, הנובליסטים ועוד ועוד בוגר ג'אמפ קאט מסלול עורך אמן 96 .
    יונתן גרופר
    יונתן גרופרמורה ל After Effects- המחלקה לאנימציה לסרטים
    אנימטור, אפטר אפקטס .מנהל מחלקת פוסט ואנימציה בחברת TROSS CREATIVE, שחקן וקומיקאי, בוגר בצלאל, זכה במקום הראשון בפסטיבל Anca 2008 בפרס לקולנוע וטלוויזיה על סרט האנימציה הקצר "סופר גרופר".
    יעל פרלוב
    יעל פרלובהמחלקה לעריכה ופוסט
    עורכת, מפיקה, יועצת אמנותית, מלמדת קולנוע ומרצה. "פרס אופיר-עריכה "חתונה מאוחרת פרס משרד החינוך והתרבות.(2006) יועצת אמנותית ומפיקה של פרויקטים: "עיר עמים", "קפה" ( 2010), "מים" ( 2012) ו-"ספורט" ( 2014).
    יעל טל
    יעל טלהמחלקה לאנימציה לסרטים
    מעצבת גרפית ואנימטורית, מתמחה במושן גרפיקס.
    נדב טמיר
    נדב טמירAvid Master- המחלקה לעריכה ופוסט
    עורך ובמאי עריכות, עורך ראשי האח הגדול, בוגר ג'אמפ קאט - מסלול עורך אמן 2000.
    נילי פלר
    נילי פלר המחלקה לעריכה ופוסט
    עורכת סרטים פרס אופיר 2012 על עריכת "ואלס עם באשיר" עלילתי , דוקומנטרי וסדרות טלויזיה. תואר ראשון קולנוע אונ' ת"א, בוגרת ג'אמפ קאט 1995
    ערן יובל
    ערן יובלהמחלקה לעריכה ופוסט
    מנהל קריאייטיב, במאי, מעצב ומרצה בכיר בבצלאל
    ענת קירצ'וק
    ענת קירצ'וקסדנת כתבות – המחלקה לעריכה ופוסט
    עורכת, מנהלת מחלקת פוסט חדשות 10
    רון אילון
    רון אילוןמורה ל After Effects - המחלקה לאנימציה לסרטים
    קריאטיב ואפטריסט מומחה בהקרנות לא קונבנציונליות, וידאוארט, וידאומאפינג ומסכי לד. בוגר תואר ראשון בקולנוע אונ' ת"א. בוגר ג'אמפקט בהצטיינות.
    שחר בארי
    שחר באריסדנת קליפ ופרסומות – המחלקה לעריכה ופוסט
    עורך ובמאי פרומו וטריילר זוכה פרסים בינלאומיים. מרצה לעריכה ובימוי פרומו, וחשיבה קראטיבית.
    שירה ארד
    שירה ארדהמחלקה לעריכה ופוסט
    עורכת סרטים ויועצת מוזיקלית, זוכת פרס אופיר לעריכה 2016, בוגרת ג'אמפ קאט, מסלול עורך אמן 2004.
    תומר בר-שדה
    תומר בר-שדהמנהל טכני
    צלם, עורך ומומחה לתהליכי פוסט, מנהל טכני, בוגר ג'אמפ קאט מסלול אנימציה לסרטים 2014.
    יוני ברק
    יוני ברקמורה ל After Effects - המחלקה לאנימציה לסרטים
    אפטריסט עצמאי בוגר ג'אמפ קאט, יוצר חומרים ויראלים ברשת בעל רקע של שנים במשרדי פרסום כקופירייטר דיגיטל
    אמיר פישמן
    אמיר פישמן מורה לעריכה בתוכנת פרימייר - המחלקה לעריכה ופוסט
    עורך במאי ומפיק סרטי תדמית וסרטים ביוגרפיים. מורה לקולנוע. בוגר המדרשה לאמנות בית-ברל, בוגר ג'אמפ קאט סדנות תיקוני צבע Davinci Resolve וסדנת תותח פרימייר.
    גיל וינשטיין
    גיל וינשטייןמורה לעריכה עם תוכנת Avid - המחלקה לעריכה ופוסט
    גיל וינשטיין - במאי, עורך קולנוע וטלוויזיה, מורה ומרצה לצילום ועריכה. מומחה AVID בעל ניסיון עשיר. בוגר החוג לקולנוע באוניבסיטת ת"א.
    כל הזכויות שמורות לג’אמפ קאט

    Please publish modules in offcanvas position.