הצוות

    תמר ירון
    תמר ירוןמנהלת בית הספר, ראש המחלקה לעריכה ופוסט
    עורכת סרטים, מרצה ומפתחת תוכניות לימוד בתחום, יוזמת ומנהלת ג'אמפ קאט. בוגרת בית צבי לאומנויות הבמה והקולנוע, עורכת סרטי קולנוע ותעודה.
    מחברת הספר "עריכת סרטים"
    פרויקט התקווה 11
    איגוד העורכים
    גיל וינשטיין
    גיל וינשטייןמורה לעריכה עם תוכנת Avid - המחלקה לעריכה ופוסט
    גיל וינשטיין - במאי, עורך קולנוע וטלוויזיה, מורה ומרצה לצילום ועריכה. מומחה AVID בעל ניסיון עשיר. בוגר החוג לקולנוע באוניבסיטת ת"א.
    ירון שין
    ירון שיןראש המחלקה לאנימציה לסרטים, מנחה בסדנאות העריכה במסלול עורך אמן
    מעצב, מאייר, אנימטור. תואר ראשון - המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה תקשורת חזותית ועיצוב גרפי. תואר שני - תקשורת חזותית ואנימציה אקדמיית אוטרכט הולנד. ראש המחלקה לתקשורת חזותית - המרכז האקדמי ויצו חיפה. בוגר ג'אמפ קאט – אנימציה לסרטים 2008. בין שלל עבודותיו - מעצב של סדרת "העבריים"
    עילי בלבן
    עילי בלבןמורה ראשי After Effects מסלול אנימציה לסרטים
    אנימטור, מורה ומוסיקאי, בוגר בהצטיינות ג'אמפ קאט- עורך אמן ואנימציה לסרטים 2007.
    אסא צירלין
    אסא צירליןהמחלקה לאנימציה לסרטים
    מנהל קריאטיב שורטקאט פלייגראונד, תסריטאי, במאי, קופירייטר, מרצה במחלקה לתקשורת חזותית ויצו חיפה.
    אנדרה פרידמן
    אנדרה פרידמןמורה ראשי Cinema 4D - המחלקה לאנימציה לסרטים
    אנימטור, VFX, בוגר ג'אמפ קאט מסלול אנימציה לסרטים, 2007. עבודות לערוץ 10, חברת ברודקסט, מיוחס, קורלנד, Que, אגד, המשביר, סיטרואן, רימקס, בצוות פיתוח של חברת Adobe, קולור קורקשן ל-Please Love וכו'.
    אילה בנגד
    אילה בנגד מנחה סדנה עלילתית – המחלקה לעריכה ופוסט
    עורכת סרטים.
    אבי מזרחי
    אבי מזרחיעיצוב פסקול – המחלקה לעריכה ופוסט
    מעצב פס קול מזה 20שנים באולפני DB . במסגרת העבודה הוביל מאות פרויקטים : המוסד , מחילה , בית בגליל , מונטנה ,המחשמלים , כבודו ,בית לחם ועוד רבים. פרס אקדמיה יוונית –עיצוב פס קול לסרט WEDENSDAY 4:45. (2017 ) פרס האקדמיה הישראלית – עיצוב פסקול לסרט האופה מברלין. (2018 ) מועמד ל5 פרסי אופיר ( עיצוב פסקול )
    הלה ארץ קדושה
    הלה ארץ קדושהמורה ראשית עריכה עם פרימייר- המחלקה לעריכה ופוסט
    עורכת וידאו, מפיקה ובמאית. ניסיון עשיר בעריכת תוכניות טלוויזיה, סרטי תדמית, וידאו קליפ, פרומואים ועוד. מרצה, מנחה ומפתחת קורסים וסדנאות בנושאי עריכת וידאו וקולנוע. בוגרת ג'אמפ קאט אויד מסטר 2007.
    הילה ולדמן-קוטלר
    הילה ולדמן-קוטלרהמחלקה לעריכה ופוסט
    במאית, עורכת ומפיקה, מרצה לקולנוע דוקומנטרי. בוגרת בית הספר 'סם שפיגל' לקולנוע וטלוויזיה בירושלים. הקימה את סטודיו LongPlay לסרטים אישיים.
    דן תורן
    דן תורןסדנת וידיאו שיר – מסלול עורך אמן, המחלקה לעריכה ופוסט
    מוסיקה ומשחק
    ג'ולי שלז
    ג'ולי שלזבימוי - המחלקה לעריכה ופוסט
    במאית ואשת קולנוע ישראלית. בוגרת בית צבי. בין יצירותיה הדוקומנטריות: "סנג'ין", "באבא לובה", "דרומה (התופרת ממצפה)" (יחד עם דורון צברי); בין יצירותיה העלילתיות: "עפולה אקספרס", "מוכרחים להיות שמח". ביימה את "מחוברות 2".
    יובל שפריר
    יובל שפרירעיצוב מוזיקה לסרטים - המחלקה לעריכה ופוסט
    .מתופף, מלחין ומפיק מוזיקאלי הפיק ועיבד מוזיקלית אלבומים לאמנים שונים, הלחין מוזיקה לפרסומות.זוכה פרס אופיר על פסקול הסרט "עפולה אקספרס"
    טל שפי
    טל שפימנחה סדנה תיעודית ופרויקט גמר - המחלקה לעריכה ופוסט
    עורכת ובמאית, יועצת עריכה, במאית, תסריטאית ומורה לקולנוע. “לא החיים שלך” במאית וצלמת 2005-2013, זוכת פרס העריכה (“הצלמניה” תמר טל) דוקאביב 2011, “המעבדה” פרס סרט הביכורים דוק אביב 2013.
    ורוניק ענבר
    ורוניק ענברסדנת מונטאז' ותולדות העריכה– המחלקה לעריכה ופוסט
    אמנית ועורכת, עבודות האומנות שלה עוסקות בתחומים מגוונים, כולל ציור, צילום ווידיאו ארט.
    הקטור ברבי
    הקטור ברביהמחלקה לעריכת סרטים
    עורך, מומחה לפוסט פרודקשין , מקים סטארטאפ 3dshook , מרצה בארץ ובחו״ל במכללות, בתי ספר, כנסים מקומיים ובין לאומיים וגופים פרטיים, בוגר ברוקלין קולג', ניו יורק. בוגר ג'אמפ קאט – אויד מסטר 2000.
    יעל פרלוב
    יעל פרלובהמחלקה לעריכה ופוסט
    עורכת, מפיקה, יועצת אמנותית, מלמדת קולנוע ומרצה. "פרס אופיר-עריכה "חתונה מאוחרת פרס משרד החינוך והתרבות.(2006) יועצת אמנותית ומפיקה של פרויקטים: "עיר עמים", "קפה" ( 2010), "מים" ( 2012) ו-"ספורט" ( 2014).
    יעל בדרשי
    יעל בדרשיהמחלקה לעריכה ופוסט
    עורכת AVID ו Premiere, יוצרת וידיאו ארט. 7 הסלילים של יונה וולך.
    יעל טל
    יעל טלהמחלקה לאנימציה לסרטיםמורה לאפטר אפטקס ופוטושופ -
    מעצבת גרפית ואנימטורית, מתמחה במושן גרפיקס.
    יוני ברק
    יוני ברקמורה ל After Effects - המחלקה לאנימציה לסרטים
    אפטריסט עצמאי בוגר ג'אמפ קאט, יוצר חומרים ויראלים ברשת בעל רקע של שנים במשרדי פרסום כקופירייטר דיגיטל
    נילי פלר
    נילי פלר המחלקה לעריכה ופוסט
    עורכת סרטים פרס אופיר 2012 על עריכת "ואלס עם באשיר" עלילתי , דוקומנטרי וסדרות טלויזיה. תואר ראשון קולנוע אונ' ת"א, בוגרת ג'אמפ קאט 1995
    נדב טמיר
    נדב טמירAvid Master- המחלקה לעריכה ופוסט
    עורך ובמאי עריכות, עורך ראשי האח הגדול, בוגר ג'אמפ קאט - מסלול עורך אמן 2000.
    מוריס בן-מיור
    מוריס בן-מיורסדנת פסקול- המחלקה לעריכה ופוסט
    עורך: פוטו פארג' , מדינת היהודים, תמרות עשן, הנובליסטים ועוד ועוד בוגר ג'אמפ קאט מסלול עורך אמן 96 .
    מאיה הפנר
    מאיה הפנרתסריטאות - המחלקה לעריכה ופוסט
    תסריטאית ועורכת תסריט: "מונא", "השיר שלנו" (עונה 4) "חשופים" (עונות 1 ו 2). "בטיפול", "תיבת נח", ובמיני סדרה "ארץ קטנה איש גדול".
    ענת קירצ'וק
    ענת קירצ'וקסדנת כתבות – המחלקה לעריכה ופוסט
    עורכת, מנהלת מחלקת פוסט חדשות 10
    שירה ארד
    שירה ארדהמחלקה לעריכה ופוסט
    עורכת סרטים ויועצת מוזיקלית, זוכת פרס אופיר לעריכה 2016, בוגרת ג'אמפ קאט, מסלול עורך אמן 2004.
    אלון דוכובני
    אלון דוכובנימתרגל Avid - המחלקה לעריכה ופוסט
    עורך ומורה פרטי על תוכנת Avid. בוגר בהצטיינות במסלול עורך אמן ו-Avid Master של ג'אמפקאט. בעל ניסיון בעריכת חדשות, עלילתי ודוקומנטרי.
    כל הזכויות שמורות לג’אמפ קאט

    Please publish modules in offcanvas position.