הקרנה חגיגית של סרטי בוגרים

  האירוע השנתי ה-16 של ג'אמפ קאט שמציין 26 שנים להיווסדו


  "בג'אמפ קאט עושים סרטים" ובו יוצגו למעלה מ20 סרטים קצרים באורך של 1-10 דקות בסגנון אישי – חופשי. הסרטים שנעשו ביד חופשית וברוח דיגיטלית חושפים דור של בימאי עריכה ואנימציה. יוצרים, היודעים לנצל את הכלים הטכנולוגיים לשרות חוויה קולנועית, בעידן בו העריכה מקדמת את השפה.
  "וידיאואקט זה המונח שלנו לוידיאו קצר ומסוגנן, שנעשה מתוך הבנת השפה העכשוית , ברוח עידן הניו מדיה. הסיפור ממוקד, מתרשם מהמציאות, החיתוך קצבי, אקספרסיבי, יש השקעה בעיבוד תמונה וצבע" אומרת תמר ירון, מנהלת ג'אמפ קאט. "בסרטי הגמר מקבלים התלמידים חופש מלא בבחירת הרעיון ומתבקשים לא להוציא כסף על ההפקה. כשיש נושא, תוכנה ומצלמת וידיאו, הנחיה מקצועית, שעות עבודה בלתי מוגבלות, שליטה בכלים ויצירתיות - יש מתכון לסרטים טובים."
  "הסרטים שלנו מביאים איתם את רוח התקופה, נושאים שמעסיקים צעירים בגילאי 25-35 שזה הגיל ממוצע של התלמידים שלנו. זאת תקופה לא קלה להתפתח בה, אנחנו רוצים לתת להם את הבטחון שזה אפשרי. "

  ג'אמפ קאט ((Jump Cut, בית ספר לעורכים ואנימטורים עם תפיסה לא אקדמאית אך תרבותית ומקדמת יצירה, הוקם ומנוהל ע"י תמר ירון מאז 1994. ביה"ס המציב את העורך/אנימטור כיוצר בעל יכולת ביטוי עצמאית ואת התוכנה ככלי יצירה שיש להכיר אותו לעומק ולרוחב. לצד המחלקה לעריכה ופוסט פועלת בג'אמפ קאט המחלקה לאנימציה לסרטים בניהולו של האמן והמעצב ירון שין (JewBoy, ראש המחלקה לעיצוב חזותי בויצו חיפה) ויחד עם צוות המורים המקצועי שלנו, אנו מפתחים כבר שנים תחומי לימוד ועשיית סרטים שחוקרים את היצירה בכלים דיגיטליים רוח הזמן. במסלולי הסטאז' מבצעים פרויקטים לגופים ופסטיבלים. השנה עשינו קמפיין עבור האקוטיזם- פיתוח פתרונות לאתגרים של אנשים עם אוטיזם, פרויקט נסיוני עבור מרכז מורשת רבין ו Book Trailer אנימטיביים עבור כנרת זמורה- דביר, תמכנו בפסטיבלים והענקנו מלגות למייזמים חשובים כמו "קליפצעיר", פורום היוצרים הדוקומנטרים, ועוד.

  קשרים בינלאומיים של ג'אמפ קאט:
  Avid Learning Partner מורשה הסמכה יחידי בישראל של החברה המובילה בתחום תוכנות העריכה.
  Training Partners של חברת BlackMagic, ביה"ס היחיד בישראל ללימודי ד'וינצ'י ריזולב, תוכנה תופסת כיום מקום נכבד ככלי תיקוני צבע ואון ליין.בי"ס מוכר ע"י MAXON , ללימודי תוכנת התלת Cinema 4D
  כל הזכויות שמורות לג’אמפ קאט

  Please publish modules in offcanvas position.