תותח פרמייר דברים שלא מלמדים בטוטוריאלים! ביולי

  תותח פרמייר דברים שלא מלמדים בטוטוריאלים! עם הקטור ברבי

  במהלך כל סדנא יכירו המשתתפים צדדים עמוקים יותר בכלי העבודה היום יומי שלהם, וילמדו איך לרתום את סט הכלים הגדול שלה בצורה יעילה ונכונה יותר.
  סדנת תותח פרמייר - מיקוד עריכה , יום ד', 18/7/18
  הסדנה שכל עורך פרמייר חייב לעבור!
  חברת אדובי השקיעה משאבים רבים על מנת ליישר קו ולהוסיף לפרמייר כלים שיהפכו אותה למפלצת עריכה. מטרת הסדנה לשדרג את יכולות העריכה של המשתתפים על מנת ליעל ולשפר את העבודה שלהם. נכון שניתן תאורטית להגיע לכל תוצאה גם באמצעים פשוטים של גרירה וקיצור עם העכבר, אבל למה שתסתפקו במינימום אם אפשר לעבוד הרבה יותר טוב ומהר?
  נלמד טכניקות עבודה מתקדמות שהכרות ויישום נכון שלהן ישפרו את התוצאות שלכם בצורה דרסטית, ירשימו את הלקוחות שלכם ויעלו את הביטחון שלהם בכם כעורכים.
  סדנת תותח פרמייר - מיקוד אפקטים וטקסט, יום ה', 19/7/18
  לעשות אפקטים ברמה איכותית, להרחיב את מעגל הלקוחות
  מטרת הסדנה לחשוף עורכי פרמייר לשלל הכלים והפתרונות שהתוכנה מאפשרת על מנת להוציא תוצאות איכותיות יותר בפרוייקטים שלכם. פילטרים נכונים, חיתוך והפרדה, אפקטים של מהירות ועוד. הסדנה גם כוללת היכרות בסיסית עם אפטר אפקטס ומספר ישומים פשוטים ויעילים באפטר שכל עורך ישמח להכיר. נעמיק יכולות בתחום טקסט, כותרות ועבודה עם פלאגים חיצוניים המאפשרים עבודת טקסט מתקדמת בתוך פרמייר
  סדנת תותח פרמייר - מיקוד תיקוני צבעים, יום ד', 25/7/18
  עבודת צבע נכונה בוידאו ואיך ניתן ליישם אותה בכלי הצבע המעולים של התוכנה,
  המציעה סט מלא לניטור, תיקון וסיגנון של צבע.
  בניגוד לתחומים אחרים בעבודת צבע יש בהחלט דרך נכונה ודרכים לא נכונות לעבוד. בואו ללמוד איך לייצר תוצאות יפהפיות ולשדרג את הפרוייקטים העתידיים שלכם. הסדנה כוללת הסבר מתקדם על כלי האקספורט.
  כל סדנא 8 וחצי שעות, בין השעות 9:00 בבוקר עד 17:30 בערב.
  בואו ללמוד איך לייצר תוצאות יפהפיות כל פעם ולשדרג את הפרוייקטים העתידיים שלכם.

  טופס הרשמה

  כל הזכויות שמורות לג’אמפ קאט

  Please publish modules in offcanvas position.