JUMP CUT באולפני EDIT הוא בית הספר הוותיק ביותר בישראל
  להכשרת אנשי מקצוע מעודכנים ומיומנים בתחום העריכה והאנימציה לסרטים.

  ג'אמפ קאט מתמחה בהכשרה מקצועית ממוקדת, במסלול המשלב בין לימודי תוכנה ברמה גבוהה, סדנאות אמן ופרויקטים מעשיים מהפקות לשידור. השילוב הזה מעניק לתלמידים תקופת לימודים מעשירה ומפתחת, מצייד אותם בתיק עבודות עשיר ובכל הכלים הנחוצים להשתלבות בתעשייה.

  ממוקם ב-Edit אולפני הפוסט המיוחדים בתל אביב. קונספט חדשני המאפשר לתלמידים להנות מסביבת עבודה מקצועית ואפשרויות השמה.

  צוות המורים מורכב מאנשי מקצוע פעילים ומנוסים, שאוהבים להעניק ידע ויודעים ללמד. שילוב נדיר שנותן לתלמידים שלנו להתנסות וליצור בתנאי מעבדה ובתמיכה הולמת כדי למצוא את הביטוי האישי שלהם בעשיה המקצועית.  לחץ כאן לרשימת המרצים.

  השילוב הזה מעניק לתלמידים תקופת לימודים מעשירה ומפתחת,
  ומצייד אותם בכל הכלים הנחוצים להשתלבות מקצועית ולקריירה.

  סרטי הבוגרים נחשפים מדי שנה בהקרנה חגיגית.
  תלמידים מצטיינים זוכים לסטאז' מקצועי בחברות הפקה המובילים בארץ.
  בשיטה ייחודית זו, ג'אמפ קאט פותח לבוגרים שלו את הדלת לעבודה
  בתעשיית הטלוויזיה, הקולנוע, הפרסום, האינטרנט ובתחומים השונים של עשיית סרטים.

  את בוגרי ג'אמפ קאט ניתן למצוא בכל ענפי העריכה, הפוסט והאנימציה הגראפית. : עורכים של סרטי קולנוע ותעודה, סדרות טלוויזיה וריאליטי, חדשות, פרסומות וקליפים, אנימטורים של מושיין גראפיקס לסרטים, פרסומות, פרומואים וקליפים, עוזרי עריכה וטכנאים, עורכים-במאים ויוצרים רב תחומיים.
  ג'אמפ קאט בשיתופי פעולה עם גופי הפקה מרכזיים בישראל לטובת השתלבות עתידית בעבודה:
  • השמה בהפקות עם מרבית אולפני הפוסט- כולל רשת, קשת , תאגיד השידור כאן, וואלה, ווינט ועוד.
  • המלצות לעורכים ואנימטורים לקשת רחבה של חברות הפקה ויוצרים עצמאיים
  • הכשרה במעבר לעריכה עם Avid לערוץ הספורט.
  • הכשרות לתאגיד השידור כאן 11, עם פרימייר ו Cinema 4D
  • פרויקטים מיוחדים עם גופים וחברות הפקה.
  • הכשרות ממוקדות
  • סטאז באולפני Edit

  מחלקות בית הספר

  המחלקה ללימודי אנימציה לסרטים מציעה מבחר אפשרויות ללימודי אנימציה לסרטים וברודקאסט, ביניהם מסלול מובנה של 2 שלבים ללימודי אנימציה לברודקאסט עם אפטר אפקס ותוכנות נלוות, בקורס המשלב לימודי תוכנות מקצועיות עם סדנאות אמן. המחלקה מציעה לימודי תוכנה קבוצתיים נוספים כמו תלת מימד עם CINEMA 4D, לימודי תוכנה בהנחיה אישית ומגוון סדנאות לחובבנים.
  המחלקה לעריכה ופוסט מציעה מבחר אפשרויות ללימודי עריכה משלב עריכה בסיסית ועד לתהליכי עיצוב ואון ליין (פוסט), ביניהם מסלול מובנה של 3 שלבים להכשרה מקצועית המשלב לימודי תוכנת העריכה המקצועית AVID MC עם סדנאות אמן והסמכה לתעודת עורך בינלאומית של חברת Avid. המחלקה מציעה גם לימודי תכנה קבוצתיים נוספים כמו התמחות בפוסט עם Davinci RL לתיקוני צבע ואון ליין, לימודי הסמכה לתעודה בינלאומית Avid Professional, עריכה עם Premiere , לימודי תוכנה בהנחיה אישית ומגוון סדנאות לחובבים ולנוער.

  תוכנית הלימודים לשנת 2021-2022 מציעה מגוון של מסלולים להכשרה והתמחות.

  מסלולי העריכה והאנימציה מחולקים ליסודות ומתקדמים עד לרמה של מקצוענות גבוהה בתוכנות ובתכני התחום. כל מחלקה מציעה גם קורסי הכשרה מקצועית בתוכנות מבוקשות.
  הלמידה במסגרת קורסים עיונים, מעבדת מחשבים וסדנאות אמן עם חומרי גלם מהפקות עכשוויות.

  שלב היסודות בקורסי העריכה והאנימציה לסרטים מספק כלים לעשיית סרט באולפן הביתי ובהפקות עצמאיות. בשלב המתקדם מעמיקים הלאה, לומדים את צרכי העשיה באולפני הפוסט והפקות לשידור, מעשירים את תיק העבודות ורוכשים בטחון ומיומנות להשתלבות מקצועית באולפני התעשייה.

  מסלול משולב של עריכה ואנימציה מאפשר התנסות בשני התחומים להרחבת מיומנוית ולבדיקת הכיוון המקצועי. הכלים שתקבלו מעניקים בסיס ליצירה עצמאית. שעות הלימוד מוכרות להשתלבות במסלולי ההכשרה המקצועית.

  JUMP CUT מאפשר לכל תלמיד להתאים את תכנית הלימודים לפי צרכיו, הכשרתו ונטיותיו ומרחיב את חופש הבחירה האישי. המסלול המלא הוא זה שיפתח את הדלת הראשית לתעשיה ולשוק העבודה. בעלי רקע מוקדם יוכלו להשתלב בשלב מתקדם, על פי הרקע, תיק העבודות ומבחן התאמה.

  החזון שלנו: "לפתוח לכם דלת לתעשיה" שתוכלו להתפרנס ממה שאתם אוהבים, כאנשי מקצוע יצירתיים, מעודכנים ושולטים בכלים ובשפה.
  כל זאת אנו עושים נפלא כבר 24 שנים . נשמח לראותכם בין תלמידינו.

  מסלולי הלימוד מוכרים לצורך פיקדון חיילים. *מחיר מיוחד לעובדי תעשיית הקולנוע והטלוויזיה ולחברי איגודי התעשייה. *מחיר מיוחד לבוגרי מכללות לקולנוע, וידיאו, תקשורת ואקדמיה.

  תעודות JUMPCUT
  בוגר ג'אמפ קאט – תעודה המוכרת היטב באולפני הפוסט.
  תעודת הסמכה בינלאומית לעורכי  Avid, אנו מוסד הלימודים היחידי לעריכה בישראל שהוא Avid Learning Partner הרשאי להעניק הסמכה זו .
  תעודת בוגר של משרד הכלכלה לבוגרי מסלול אנימציה וברודקאסט
  כל הזכויות שמורות לג’אמפ קאט

  Please publish modules in offcanvas position.