את בוגרי בית הספר אפשר למצוא בכל ענפי העריכה, הפוסט והאנימציה הדיגיטאלית. עורכים של סרטי קולנוע ותעודה, סדרות טלוויזיה, פרסומות וקליפים, אנימטורים של קליפים, פרסומות ופרומו'ס, עוזרי עריכה וטכנאים, עורכים-במאים ויוצרים רב תחומיים.

  השמה היא מלת המפתח אצלנו, מקור להנאה וסיפוק.

  בוגרים מסלול "עורך אמן 2017" – לאחר שנה וחצי גדושות ותיק עבודות מכובד. 3 השתלבו בחדשות 10. ענת קירצ'וק מנהלת הפוסט הכירה אותם בסדנת כתבות שהנחתה וקלטה לעבודה את אדם ותום, את יעל וגם את מיטל מהקורס הקודם. מיכאל ויעל בסטאז' בדורי מדיה דרסט הפקות, בהזמנה אישית של מיכל פארן מנהלת הקריאטיב ויועצת מקצועית של קורס האויד מסטר , (החברה שנותנת לנו חסות והשמה) . מיכאל בכלל בדרך לקריירת עריכה בארופה, יואב בדרך לתוכנית תרבות חדשה (ליה לרר, המפיקה, בוגרת שלנו, פנתה וקיבלה), אסף משתלב בטרה ביט (שלום ליחיאני, בוגר שלנו, ביקש וקיבל), כרמל עובדת עצמאית עם בסרטי תדמית, אלון בדרך לאולפני אדיט, תומר בדרך להשתחרר.
  8 מתוך 9 זה הישג רציני מאד לבית ספר שהמוטו שלו "פותחים את הדלת לתעשיה".
  בהצלחה בוגרים יקרים
  19510227 1887531048131413 6439361220120730784 n

  ברכות לעורכים, בוגרי מסלול עורך אמן 2018 , כבר עסוקים מאד

  נעם פנדריך- רשת דיגיטל; ליאת פיגו- מתורגמנית לשפת הסימנים, פרילאנסר ; נטע שבין - עדיין פנויה; דין בכר- פרילאנסר; גיל ליבוביץ - SafeTB ; דרור אייזן - אלבטרוס; עידו חנין - חדשות 10; שרית פארג' - חדשות 10; אנה יוסף-בדרך לטיול; אלון דוכובני (בוגר בהצטיינות) - חדשות 10; עפר פימה - ערוץ הספורט; יואב בראון - פרילאנסר; יוסי טיסונה (מורה, כאן 11);תמר ירון - מנהלת;
  avidmaster18

  שאלנו את הבוגרים שלנו, למה בחרו ללמוד בג'אמפ קאט ומה הם עושים היום?

  אלון דוכובני בוגר מסלול עורך אמן 2018

  AlonD"ליצור יש מאין, לגרום לצופה להרגיש. ופתאום הצופה מחייך, צוחק, או נע בעדינות במקומו לפי הקצב. ואני בשנייה התאהבתי.
  הבחירה בג'אמפקאט הייתה אחת הבחירות הנכונות והנבונות ביותר שלקחתי. בין אם זה לאור העובדה ששם אתה נהפך לנינג'ת AVID ברמה הכי גבוהה שיש (תודות יוסי טיסונה, מאסטר נינג'ה ברמה בינלאומית), ובין אם זה לאור העובדה ששם אתה זוכה לעבוד עם חומרי גלם איכותיים על שלל הז'אנרים שמתנסים בהם לאורך הקורס.
  אבל הדבר המדהים ביותר בעיניי הוא הדאגה לתעסוקה לאחר הקורס. לאורך הקורס ולאחריו לא האמנתי כמה הצעות עבודה ניתנו לנו וכמה הזדמנויות יכולות להתפתח מכך. זה באמת דבר שאינו מובן מאליו.
  אני כיום עורך וידאו בערוץ עשר, שיבדל לחיים ארוכים, ומקווה בעתיד לערוך סרטים וסדרות עלילתיות."

  אלי סטרול - אנימציה ופוסט פרודקשן

  "אחרי 4 שנים של עבודה ב-ynet בתור עורך וידיאו ואפטריסט, היום אני עצמאי עובד כצלם, עורך, אפטריסט. לימודי האנימציה בג'אמפ קאט נתנו לי את הכלים הראשוניים והבסיסיים בעזרתם יכולתי להמשיך ולהתפתח ולדרוש תשלום עבור מה שבעבר התחיל רק בתור תחביב..."
  אלי סטרול, פרילנסר בתחום האנימציה. לצפיה

  אלדד כהן - אנימציה ופוסט פרודקשן

  אלדד כהן“למדנו על מגוון רחב של פרויקטים 'מהחיים האמיתיים', כולל לימודים עיוניים ותרגולים מעשיים. הקורס, בהנחיית אנשי תעשייה מובילים, תרם רבות להבנה שלי כיצד עובד התחום ובאילו קשיים ואתגרים אפשר להיתקל כשיוצאים לעבודה. הקורס מתאים לכל מי שרוצה להתמקצע בתוכנה, להבין איך עובדים בתעשייה עצמה ולשלוט בכלים שיש לתוכנה המדהימה הזו להציע"
  אלדד כהן, היה שותף בחברת הפקות, היום אפטריסט עצמאי

  שני חרמוני - עורך אמן

  שני"התחלתי את הקריירה ב-Snowball studios, שם הייתי שלוש וחצי שנים כשעיקר העבודה הייתה על סדרות ילדים ופרסומות. לאחר מכן עבדתי על סרטים בחברת Sony pictures Imageworks והיום אני עובדת ב-union vfx כקומפוזיטורית". איך מתחילים קריירה כזו?

  "בג'אמפ קאט למדתי במסלול לעריכת וידאו ואחריו במסלול הקצר של אפטר אפקטס. הקורסים מתאימים למי שמתעניין בתחום שיש בו שילוב של אומנות ויזואלית וגם קצת טכנולוגיה, אני הגעתי עם אהבה לשניהם :)", היא מספרת, "קורסים תרמו לי בהבנת העבודה עם חומרים מצולמים, אסתטיקה של פריים, עבודה עם תוכנות שונות, ידע באנימציה. הקורסים גם נתנו לי הרבה כלים, טכניים ומקצועיים, להתמודד עם משימות קרייטיביות, מול לקוחות ולא פחות חשוב- היכרות עם מורים שהם גם בעלי מקצוע מובילים בתעשייה".
  "אם תחומי העריכה והאנימציה מעניינים אתכם, הטיפ הכי טוב שלי הוא להשקיע כמה שאפשר בלימודים. ללמוד ולהתאמן בבית ולא רק במסגרת השיעורים. מעבר לזה, אני מאד ממליצה ללמוד בג'אמפ קאט, בית ספר מקצועי עם אווירה טובה. בקורס אפטר אהבנו לאתגר את עצמנו מעבר לשיעורים ובית הספר עודד את זה ותמך בנו מאד, דבר שלא נלקח כמובן מאליו".
  שני חרמוני, גרה ועובדת בלונדון בחברת union vfx.

  דורון לוין - עורך אמן

  דורון לוין"קורס העריכה בג׳אמפ קאט הצליח לקשר בין כמה מהאהבות הגדולות שלי שהם לספר סיפור, מוזיקה, קצב ואסתטיקה. לאחר התמקצעות בתחום פתחתי סטודיו לפוסט פרודקשיין בתל אביב יחד עם סשה אנגל בשם Kino Kitchen".
  "אנחנו עורכים, מפיקים ומביימים מגוון רחב של פרסומות, פרומואים, ועבודות מולטימדיה. אם אתם רוצים להתמקצע בעולם זה, להתנסות בסגנונות שונים של עריכה/ז׳אנרים, ולהיות עורכים, הקורס הוא בשבילכם", דורון לוין.

  אלון טיסון - אנימציה ופוסט פרודקשן

  "אין ספק שהקורס בג'אמפ קאט היה מינוף מקצועי משמעותי עבורי והתווה את דרכי הראשונית לאחד מבתי הפוסט הגדולים בארץ. זוהי זכות גדולה".
  "מסלול האנימציה בג'אמפ קאט מתאים לאנשים שרוצים להצליח בגדול. מי שמוכן לעשות הכל כדי להצליח, בג'אמפ קאט הוא יקבל את כל הכלים, התמיכה והמינוף. בהצלחה!", אלון טיסון, קומפוזיטור עצמאי בתחום אנימציה. לצפיה 

  לירון חילי - עורך אמן

  לירון"מי שרוצה ללמוד עריכה, זאת הדרך הנכונה. לומדים הכל מאפס, איך התוכנה עובדת מבפנים, את הפן הטכני. עריכה תמיד עניינה אותי ורציתי ללמוד בצורה מקצועית ולא לבד. אי אפשר לחפף במקצוע הזה אם רוצים להצליח".
  לירון חילי למד עריכה בג'אמפ קאט, היום הוא עובד כעורך בענני תקשורת.

  רותם צור - אנימציה ופוסט פרודקשן

  למדתי אנימציה בג'אמפ קאט ב-2012. במקביל לשירות קבע, הקמתי וניהלתי מחלקת פוסט ביחידה בה שירתתי. היום אני עובדת בסטודיו לעיצוב ויזואלי שמתמחה ב-video mapping
  הלימודים ג'אמפ קאט מתאימים למי שהחליט להתמקצע באפטר אפקטס, מכיר ומתעניין בעריכה או אנימציה. אם אתם אנשים שמסוגלים 'לשבת על התחת' ולעבוד, תקבלו סגל מורים שהוא לא פחות מחוד החנית של התעשייה והעשייה, שזה כבוד גדול להיות חלק מכיתתם וללמוד מהם", רותם צור, בוגרת מסלול האנימציה שלנו. צפו בסרטון שערכה עבור המחלקה שלה עם יס פלאנט

  הלה ארץ קדושה - עורך אמן

  הלה"הלימודים בג'אמפ קאט מקצועיים, מעשירים, ייחודיים ומגוונים. המרצים מגיעים ישירות מהשטח ומעניקים מניסיונם האישי והמקצועי כל זאת באווירה אישית, נעימה ובתמיכה וליווי לכל אורך הדרך".
  "ג'אמפ קאט ביסס את שמו והמקצועיות שלו לאורך השנים וממנו יוצאים היוצרים הבאים בתעשייה". הלה ארץ קדושה, סטודנטית בעבר וכיום מרצה אצלנו בקורס פרמייר.

  אנה יוסף בוגרת מסלול עורך אמן 2018

  בשנת השירות גיליתי את עריכת הוידיאו בתור כלי שעוזר לי לבטא רעיונות, מחשבות ורגשות , וגם נותן גישה ללבם של אחרים.
  כשהחלטתי ללמוד עריכה באופן מקצועי בחרתי בג׳אמפ קאט מסיבות שונות, המלצות, בירורים וההבנה שבמקום הזה תפתח לי הדלת לעבודה מעשית בתחום.
  תוך כדי הלימודים בקורס הרגשתי שתומכים בי הן מבחינה מקצועית טכנית, בכל שאלה או התייעצות שהייתה לי, והן מבחינה עיונית ואמנותית.
  יוסי טיסונה , המורה לעריכה ברמה הטכנית, עזר לי מאוד לאורך כל הקורס ,התרשמתי ממנו ברמה המקצועית וגם ברמה האישית.
  כיום אני לקראת סוף הטיול הגדול שלי במזרח, עם הרבה חומרים מצולמים והרבה רעיונות וחלומות לעריכה.

  יוני ברק - אנימציה ופוסט פרודקשן

  מיזה" אחרי שנים בתור קופירייטר הגשתי שאני רוצה כלים ליישם את הרעיונות שלי. אחרי שלמדתי בעצמי פוטושופ רציתי להתקדם לאפטר אפקטס - הבעיה היתה שלמרות כל המשמעת העצמית שלי, פשוט לא ידעתי מאיפה להתחיל, וכאן ג'אמפ קאט נכנס לתמונה.
  להכשרה והבסיס יש המון השפעה על היכולת להצליח, אבל צריך גם סקרנות טבעית ורצון ללמוד. בזמן הלימודים זכיתי במקום הראשון בתחרות עבור עמותה הולנדית ששיתפה פעולה עם ג'אמפ קאט. לזכות בפרס כספי וחשיפה - בזמן שאני סטודנט, צריך יותר מזה?
  היום אני מגיע למקום עבודה עם ידיעה ברורה שיש לי יכולת להתמודד עם כל פרויקט שיידרש ממני. אם אתם אוהבים את התחום - תנו לסקרנות להוביל אתכם. אם זה בוער לכם בפנים, ההצלחה תגיע", יוני ברק, בוגר מסלול אנימציה.

  תומר בר שדה - אנימציה ופוסט פרודקשן

  תומר"בהתחלה ניסיתי ללמוד אפטר אפקטס בעצמי דרך טוטוריאלים. תוך כדי הבנתי שכדי להגיע לרמה נדרשת בעבודה עם התוכנה אני צריך לימודים מסודרים וכך הגעתי למסלול האנימציה. הלימודים היו מאוד ממוקדים והיחס האישי לכל תלמיד הוא אחד המפתחות להצלחת הסטודנטים בבית הספר. בוגר המסיים את הקורס בג'אמפ קאט הוא מקצועי יותר, בעל סט כלים רחב יותר ובטוח יותר ביכולותיו מאשר בוגר בכל בית ספר אחר בתחום.
  אם אתם באמת מעוניינים להשתלב בתעשייה ובעשייה אמיתית - ג'אמפ קאט על כל שלל הקורסים שהוא מציע הוא הדבר האמיתי".
  תומר בר שדה בוגר מסלול האנימציה ופוסט פרודקשן.

  אלונה שחורי - עורך אמן

  אלונה שחורי"עוד לפני הלימודים בג'אמפ קאט עבדתי כמפיקת פוסט. בגלל שהגעתי מתחום ההפקה, עריכה תמיד סיקרנה אותי. הגעתי ללימודים כדי להרחיב את הידע וללמוד עוד מקצוע. את הקורס Avid מאסטר סיימתי בהצטיינות. הלימודים מתאימים לכל מי שאוהב קולנוע ובמיוחד עריכה ורוצה להיות עורך מקצועי בתחום. זה לא עוד בי"ס לקולנוע, זה בי"ס למקצועות העריכה", אלונה שחורי, מפיקת פוסט עורכת עצמאית.

  טל ברכה – המסלול המשולב- יסודות העריכה ואנימציה

  "התחלתי בקורס עורך AVID ואז המשכתי להתמחות בתוכנת אפטר אפקטס. הקורס מתאים למי שאוהב קולנוע, סרטים ואנימציה בעל חוש עיצוב ודימיון מפותח. בזכות המורים שהיו לי התפתחתי מקצועית, המורים בג'אמפ קאט בעלי ניסיון רב שנים בתחום, קיבלתי מהם השראה והמון טיפים חשובים להמשך עבודתי בתחום".
  טל ברכה, בוגר מסלול אנימציה, היום אפטריסט ותלתיסט בחברת VIEWPOINT. השואריל שהכין מציג את כל יכולות העריכה של הסטודנטים שלנו במסלול.

  הילה גלובינסקי - עורך אמן

  זאת"סיימתי ללמוד בג'אמפ קאט לפני 3 שנים ומאז אני עובדת בתחום: אני עורכת וידאו באתר "כלכליסט" ובמקביל פתחתי עסק פרטי במסגרתו כרגע אני עובדת על סדרת רשת "Legends of Gaming" של אנדמול שיין ישראל שזוכה לצפיות רבות והצלחה רבה".
  "למדתי עריכה במסלול 'עורך אמן' שכולל קורס למתחילים וקורס למתקדמים. חוץ מלימודי תוכנת AVID, למדתי הרבה על סגנונות שונים של עריכה בקולנוע, סדרות טלוויזיה, פרסומות, פרומואים וכו'. במהלך הלימודים יצאנו לכמה סיורים, לאולפני סאונד וחדרי עריכה שונים ופגשנו שם אנשי מקצוע. זה היה סופר מעניין ועשה הרבה תיאבון להתחיל לעבוד בתחום. הלימודים מאוד מקיפים וסיימתי את הלימודים כשיש לי את כל הכלים להתחיל לעבוד בתעשייה".

  "לאחר סיום הקורס, ג'אמפ קאט עזרו לי להשיג את כל העבודות הראשונות שלי בתחילת דרכי בתחום.  לרוצים להתחיל ללמוד עריכה? ממליצה לספוג כמה שיותר ידע מהמורים וליהנות מכל שיעור ותרגיל".
  הילה גלובינסקי, עורכת ב"כלכליסט" ובעלת עסק פרטי.

  מיקי בינימיני - אנימציה ופוסט פרודקשן

  "התקופה בג'אמפ קאט זכורה לי מאוד לטובה. בזכות קורס אפטר אפקטס אני מסוגל לתת ללקוחות שלי הרבה יותר אפשרויות. עם הידע שרכשתי אני עורך סרטונים הומוריסטיים לחתונות. בנוסף, הכנתי סרט דוקומנטרי משפחתי בשם "האחים מץ" על סבא שלי ואחיו בתקופת מלחמת העולם השנייה בהולנד".
  מיקי בנימיני, עורך ואפטריסט

  מייסאן חדד - עורך אמן

  מייסאן"החוויות הכי טובות שהיו לי בלימודים היו הקרנות התרגילים בפני המורים הכי מוכשרים ומהפנטים שיש כיום בתחום הקולנוע. הקורס נתן לי את הביטחון לעבוד על התוכנה ולהתנסות לעבוד גם עם תוכנות אחרות. לימודים בג'אמפ קאט יתנו לכם את הכלים שאתם צריכים בכדי לקחת את הקריירה שלכם קדימה". מייסאן חדד.

  טל זאבי - עורך אמן

  "הקורסים היו חוויה של ממש, מסלול הלימודים נבנה נכון: נגיעה בכל סוגי העריכה, אפקטים, איך לספר סיפור. הלימודים מתאימים למי שמחפש להיכנס לעולם הפוסט פרודקשיין בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה בישראל, מניסיוני רוב התכניות היום נערכות במערכת AVID. אני ממליץ על ג'אמפ קאט, לא הרבה בתי ספר מלמדים בצורה מקצועית את התוכנה". טל זאבי למד במסלול העריכה שלנו והיום הוא עורך תוכן בערוץ Zoom (ערוץ ילדים). לצפיה
  כל הזכויות שמורות לג’אמפ קאט

  Please publish modules in offcanvas position.